Ana sayfa

Sinotechdrill International Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Sinotechdrill International Co., Ltd Sertifikalar
Çin Sinotechdrill International Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Basit bir işlem ile bizim işçiler EP200 sondaj teçhizat severim. Sinotechdrill saygın bir şirket, sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— Suat nacar

Yeraltı DRILL RIG aldık. Bu teçhizat daha güçlü ve istikrarlı, normal olarak 80-100 mtrs 24 her vardiyada matkap. Biz sondaj yakında araçları sipariş

—— Paladio

Ben sinotechdrill çok iyi bir hizmet sağlanan ve hızlı teslimat çok time.thanks, bu yıl bazı elmas araçları emretti!

—— Claudio

Merhaba, bu Kolombiya Ana. Biz Sinotechdrill itibaren bir su kuyusu sondaj kulesi satın aldı. Bu kolay kullanım sistemlerine sahiptir ve kolayca maliyetini azaltmak.

—— Ana noguera

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

 • Ar-Ge
  Yetenek Takımı:

  Ulusal mühendislik akademisyeni liderliğindeki ve ulusal endüstri uzmanları liderliğindeki bilimsel ve teknolojik gelişim ekibi;
  Profesör, kıdemli mühendis, doktora ve yüksek lisans derecesi çok düzeyli bilimsel ve teknolojik yetenekler;
  Teknisyen liderliğindeki üretim ekibi

  Teknoloji:

  Şirketin uzman seviyesindeki madencilik ürün geliştirme ekibi, Ulusal Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü'nün ikincisi, il ve bakanlık düzeyinde bilimsel ve teknolojik ilerlemenin birincisi ve ikinci ödülleri kazandı.

  Patentlerimiz:

  Şirket teknolojik inovasyonu kurumsal gelişimin kilit bileşeni olarak görüyor. Geleneksel ürünlerin kullanım durumunun ve yabancı ileri teknolojinin emiliminin kapsamlı araştırılmasına dayanarak, 20 ulusal buluş patenti, onay bekleyen 10 buluş patenti ve onay bekleyen yazılım telif hakkı elde ettik. Projede 10 adet ulusal faydalı model elde edilmiş, 4 adet patent başvurusu yapılmış ve 4 adet faydalı model uygulanmıştır.

  Üretim lisansı:

  Madencilik ekipman makinelerimiz, ulusal güvenlik üretim madeni elektromekanik testinden geçmiş ve ulusal madencilik ürünü güvenlik sertifikasını almıştır.

İletişim bilgileri
Sinotechdrill International Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Liu

Tel: 0086-18612948866

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)